Уроки гітари
There are no translations available.

  Головна › Уроки гітари › 


УРОКИ ГРИ НА ГІТАРІ

складаються індивідуально, з урахуванням віку учня та його музичних симпатій. За напрямами це може бути гра акордами, тобто вивчення акомпанементів, або гра по нотах – це більш серйозний рівень уроків.

Пропоную Вам ознайомитись (див. нижче) з основними напрямками навчання. 
 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ НАВЧИТИСЯ ГРАТИ НА ГІТАРІ:

 • всі заняття проходять індивідуально 
 • час обговорюється з кожним учнем індивідуально 
 • гнучка оплата (на місяць 8 занять/ на місяць 4 заняття / 1 урок)
 • вільний підбір навчального матеріалу з урахуванням ваших симпатій та музичних уподобань
 • брати гітару на заняття не обов'язково
 • матеріал для навчання за бажанням надсилається для учня по e-mail
 • доброзичлива атмосфера
 • територіально уроки гітари відбуваються в р-ні м.Нивки (Київ)
 • Ціни на уроки див.  тут >>> 

   ЕКСПРЕС-МЕТОД 10 УРОКІВ ГІТАРИ

 

Це базовий курс уроків на гітарі, який спрямований на пісенний репертуар та вивчення від 5 до 10 пісень протягом 10 занять. Протягом цих 10 уроків Ви отримаєте знання про правильну посадку, постановrу рук, про 10 найпоширеніших акордів і 10 найчастіше вживаних циклів правої руки. Цей курс занять є ефективним при щоденних заняттях учня вдома по 1 годині та наявності мінімальних або середніх музичних здібностей учня.

Докладніше... 

 

 

   УРОКИ ГІТАРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Уроки гри на гітарі для дітей

Програма для наймолодших музикантів віком від 7 років. У ній пропонується до вивчення пісеньки українського, російського фольклору, а також відомі мелодії класичного напрямку та сучасного естрадного. На уроках ми вчимося співати під гітару, грати сольно та у дуеті з викладачем, граємо вправи на розвиток пальців, і отримуємо знання нот та їх положень на грифі гітари.

Докладніше...

   УРОКИ ГІТАРИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

Уроки гри на гітарі для підлітків Для молоді завжди найпопулярнішим музичним інструментом була гітара. На уроках я пропоную їм можливість вибору між стилями та самим підходом. Якщо учень забажає вивчати ноти (що я рекомендую), то навчання окрім популярної та класичної музики включатиме і нотну грамоту. Але також можна навчатися і по "табах" - швидкий метод для тих, хто хоче навчатися суто акомпануванню. На заняттях під час виконання пісень ми також торкаємось базових понять вокалу та точності інтонування.

Докладніше ...

   УРОКИ ГІТАРИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Уроки гри на гітарі для дорослих Програма навчання на гітарі для дорослих підбирається індивідуально, виходячи з особистих уподобань учня. Це може бути і навчання нотної грамоти, і музикування по так званих "табах". Вивчення популярної, сучасної музики, як правило, найбільш популярне у дорослої аудиторії. Але, звичайно, я можу Вам запропонувати чимало красивої інструментальної музики класичного і фольклорного напрямку.

Докладніше ...

   ПІДГОТОВКА ДО ВСТУПУ У МУЗИЧНІ УЧИЛИЩА

Тим, хто готується до конкурсів, виступів, іспитів, я пропоную консультації з питань постановки рук, звуковидобування, аранжування, аплікатури та інших важливих нюансів.

Жанри, які я регулярно практикую та проводжу консультації: старовинна музика, класична музика, модерн, сучасна академічна музика, романс, а також сучасні популярні та рокові твори.

 

 

 


 

 
 Відео та ноти
Контакти
Соціальні мережі
  Базовий рівень >> Тел.: +38 (595) 325-34-68 Facebook
  Середній рівень >>
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Youtube
    Skype: viktoriya_kiev1  


Вікторія Куликовська