Про сайт
    Головна  › Про сайт 

Вітаю Вас на моїй сторінці!

Ресурс зроблений насамперед для тих, хто бажає навчитися грати на гітарі або вже грає. 

Докладніше про мене,

Про мене та мою освіту можна прочитати в розділі "Моя біографія". Оскільки викладачів гітари в Києві є досить багато, я розумію, що свій вибір зробити для учнів досить важко. У цьому розділі, я сподіваюся, Ви знайдете відповіді на Ваші запитання.

Якщо Ви хочете навчитися грати на гітарі,

Я впевнена, що з успіхом допоможу Вам у цьому. Причому неважливо скільки Вам років - від 7 до 70! Головне - мати велике бажання та старанність займатися щодня. Докладніше див. у розділі "Уроки гітари".

Гітарні ноти для навчання

різного рівня Ви знайдете в розділі "Вчимося онлайн". Для зручності розділ має навігацію за рівнями гри. Також сподіваюся, що зручною буде ідея розміщення відео одразу з нотами. Можна почути музику та одразу завантажити її ноти. А коли вже вивчіте п'єсу, можна порівняти свій рівень виконання із цим відео. Тобто подвійна користь!

Вартість уроків

Залежить від частоти занять. Чим більше уроків на місяць Ви берете, тим вигіднішою буде ціна.  Докладнішу інформацію див. у розділі "Ціни".

 

Для запису на уроки телефонуйте +38 (595) 325-34-68

 
Разделы 
Контакт 
Социальные сети
   Ціни Тел.: +38 (595) 325-34-68  
   Статті e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript Facebook 
   Гітара ONLINE Skype: viktoriya_kiev1 Youtube
       

18.03.2015г.
Виктория Куликовская